Stopka regulacyjna 30mm śruba M6x30
Polipropylenowa stopka poziomująca z zalanym gwintem stalowym,ocynkowanym . Podstawa stopki wynosi 30mm, gwintowana śruba M6 ma długość 30mm.
Kod produktu SR-11 1441
3,69 zł brutto
3,00 zł netto
Warianty:
Opis
D (mm) 30
d1(mm) 6
H (mm) 30
h1(mm) 6

Polipropylenowa stopka poziomująca z zalanym gwintem stalowym,ocynkowanym . Podstawa stopki wynosi 30mm, gwintowana śruba M6 ma długość 30mm.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał podstawy | Polipropylen |
| Średnica podstawy | 30 mm |
| Wysokość podstawy | 6 mm |
| Materiał śruby | Stal |
| Wykończenie śruby | Ocynkowana |
| Gwint | M6 |
| Długość śruby | 30 mm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.