Zawias narożny 15x25mm pręcik ukośny na panel 1,5mm
Narożny zawias przemysłowy 15x25x21,5mm, do drzwi prawych i lewych, ze stalowym sworzniem o długości 53mm i ⌀6 mm oraz ukośną końcówką. Wykonany z poliamidu. Pasuje do panelu o grubości 1,5mm, montaż za pomocą otworu M6. Maksymalny kąt rozwarcia to 180°.
Kod produktu 197-2-0-3
4,80 zł brutto
3,90 zł netto
Opis

Narożny zawias przemysłowy 15x25x21,5mm, ze stalowym sworzniem o długości 53mm i ⌀6 mm oraz ukośną końcówką. Wykonany z poliamidu. Pasuje do panelu o grubości 1,5mm, montaż za pomocą otworu M6. Maksymalny kąt rozwarcia to 180°. Do drzwi prawych i lewych.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary | 15x25x21,5 mm |
| Materiał korpusu | Poliamid PA6 |
| Kąt rozwarcia | 180° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych, do drzwi lewych |
| Grubość panelu | 1,5 mm |
| Wymiary wycięcia | 12,5x18x13 mm |
| Materiał sworznia | Stal |
| Kształt sworznia | Z wygiętą końcówką |
| Dułgość sworznia | 53 mm |
| Średnica sworznia | 6 mm |
| Sposób mocowania | Otwór |
| Otwór gwintowany | M5 |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.