Zawias narożny 20x30mm lakier pręcik panel 1,5mm
Narożny zawias przemysłowy 20x30x22mm, do drzwi prawych i lewych, ze sworzniem o długości 53mm i ⌀6 mm. Wykonany z lakierowanego znalu. Pasuje do panelu o grubości 1,5 mm, montaż za pomocą otworu M6. Max. kąt rozwarcia to 180°.
Kod produktu 297-1-2-3-22
9,99 zł brutto
8,12 zł netto
Opis

Narożny zawias przemysłowy 20x30x22mm, do drzwi prawych i lewych, ze sworzniem o długości 53mm i ⌀6 mm. Wykonany z lakierowanego znalu. Pasuje do panelu o grubości 1,5 mm, montaż za pomocą otworu M6. Max. kąt rozwarcia to 180°.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary | 20x30x22 mm |
| Materiał korpusu | Znal |
| Wykończenie korpusu | Lakierowany na czarno |
| Kąt rozwarcia | 180° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych, do drzwi lewych |
| Grubość panelu | 1,5 mm |
| Wymiary wycięcia | Niestandardowe (patrz rys. techniczny) |
| Materiał śruby | Stal |
| Kształt sworznia | Z wygiętą końcówką |
| Długość śruby | 53 mm |
| Średnica sworznia | 6 mm |
| Sposób mocowania | Otwór |
| Otwór gwintowany | M6 |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.