Zawias wewnętrzny 17,5x60mm zagięcie 18mm
Zawias 17,5x60x32mm, z ocynkowanego znalu. Do drzwi o zagięciu 18mm, prawych i lewych. Korpus mocowany dwiema śrubami M5x7mm, miedziowana część nieruchoma łatwa do przyspawania. Kąt rozwarcia to max. 130°, w zestawie ze śrubami.
Kod produktu 194-2
10,45 zł brutto
8,50 zł netto
Opis

Zawias 17,5x60x32mm, z ocynkowanego znalu. Do drzwi o zagięciu 18mm, prawych i lewych. Korpus mocowany dwiema śrubami M5x7mm, miedziowana część nieruchoma łatwa do przyspawania. Kąt rozwarcia to max. 130°, w zestawie ze śrubami.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary zawiasu | 17,5x60x32 mm |
| Materiał korpusu | Znal |
| Wykończenie korpusu | Ocynkowany |
| Materiał części ruchomej | Miedziowana |
| Kat rozwarcia | 130° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych, do drzwi lewych |
| Zagięcie dzwi bocznych | 18 mm, 25 mm |
| Podnoszony | Nie |
| Sposób mocowania | 2 otwory |
| Otwór gwintowany | M5x7 mm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.