Zawias wewnętrzny 19x60mm zagięcie 25mm chrom
Zawias 19x60x31mm, z chromowanego znalu. Do drzwi o zagięciu 25mm, prawych oraz lewych. Korpus mocowany dwiema śrubami M5x7mm, miedziowana część nieruchoma łatwa do przyspawania. Kąt rozwarcia to max. 110°, w zestawie ze śrubami.
Kod produktu 094-1-1
10,96 zł brutto
8,91 zł netto
Opis

Zawias 19x60x31mm, z chromowanego znalu. Do drzwi o zagięciu 25mm, prawych oraz lewych. Korpus mocowany dwiema śrubami M5x7mm, miedziowana część nieruchoma łatwa do przyspawania. Kąt rozwarcia to max. 110°, w zestawie ze śrubami.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary zawiasu | 19x60x31 mm |
| Materiał korpusu | Znal |
| Wykończenie korpusu | Chromowany |
| Materiał części nieruchomej | Stal |
| Wykończenie części nieruchomej | Miedziowana |
| Kąt rozwarcia | 110° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych, do drzwi lewych |
| Zagięcie drzwi bocznych | 25 mm |
| Podnoszony | Nie |
| Sposób mocowania | 2 otwory |
| Otwór gwintowany | M5x7 mm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.