Zawias wewnętrzny 22x60mm zagięcie 22,5mm stal
Zawias 22x60x38,5mm, z ocynkowanej stali. Do drzwi o zagięciu 22,5mm, prawych oraz lewych. Korpus mocowany dwiema śrubami M5x5mm, miedziowana część nieruchoma do przyspawania. Kąt rozwarcia to max. 110°, w zestawie ze śrubami.
Kod produktu 095-6-3-1-0
16,11 zł brutto
13,10 zł netto
Opis

Zawias 22x60x38,5mm, z ocynkowanej stali. Do drzwi o zagięciu 22,5mm, prawych oraz lewych. Korpus mocowany dwiema śrubami M5x5mm, miedziowana część nieruchoma do przyspawania. Kąt rozwarcia to max. 110°, w zestawie ze śrubami.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary zawiasu | 22x60x38,5 mm |
| Materiał korpusu | Stal |
| Wykończenie korpusu | Ocynkowany |
| Materiał części nieruchomej | Stal |
| Wykończenie części nieruchomej | Miedziowana |
| Kąt rozwarcia | 110° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych, do drzwi lewych |
| Zagięcie drzwi bocznych | 22,5 mm |
| Podnoszony | Nie |
| Sposób mocowania | 2 otwory |
| Otwór gwinotwany | M5x5 mm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.