Zawias płaski 40x40mm stal 4 otwory INOX
Płaski zawias przemysłowy o wymiarach 40x40mm. Wykonany ze stali nierdzewnej. Mocowany za pomocą czterech otworów ⌀5,3mm. Maksymalny kąt rozwarcia zawiasu to 270°. Nadaje się zarówno do drzwi prawych jak i lewych. Posiada sworzeń wzmocniony obustronnym nitowaniem.
Kod produktu 4040
22,50 zł brutto
18,29 zł netto
Opis

Płaski zawias przemysłowy o wymiarach 40x40mm. Wykonany ze stali nierdzewnej. Mocowany za pomocą czterech otworów ⌀5,3mm. Maksymalny kąt rozwarcia zawiasu to 270°. Nadaje się zarówno do drzwi prawych jak i lewych. Posiada sworzeń wzmocniony obustronnym nitowaniem.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Szerokość | 40 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Materiał korpusu | Stal nierdzewna |
| Materiał śruby | Stal nierdzewna |
| Sworzeń | Obustronnie nitowany |
| Kąt rozwarcia | 270° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych |
| Podnoszony | Nie |
| Sposób mocowania | Otwory 4x 5,3 mm |
| Rodzaj stali | 1.4301 |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurier






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.