Uchwyt pałąkowy z otworami przelotowymi 118mm d8
Przemysłowy uchwyt pałąkowy o rozstawie otworów 118 mm, wykonany z poliamidu. Posiada dwa przelotowe otwory M8 do mocowania .Uchwyt w kolorze czarnym.
Kod produktu 118D8
15,00 zł brutto
12,20 zł netto
Opis

Przemysłowy uchwyt pałąkowy o rozstawie otworów 118 mm, wykonany z poliamidu. Posiada dwa przelotowe otwory M8 do mocowania .Uchwyt w kolorze czarnym.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał uchwytu | Poliamid PA6 |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Długość uchwytu | 140 mm |
| Szerokość | 26,5 mm |
| Wysokość uchwytu | 40 mm |
| Rozstaw między otworami | 118 mm |
| Średnica otworu | M8 |
| Ilość otworów | 2 |
| Przelotowy | Tak |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.