Stopka wahliwa 60mm śruba M12x150 do 500kg
Poliamidowa wahliwa stopka regulująca o schodkowanej podstawie ⌀60mm. Stalowy, ocynkowany sworzeń o gwincie M12 i długości 150mm wychylający się maksymalnie na 30°. Maksymalne obciążenie na stopkę wynosi 500kg.
Kod produktu PAM 60 12 15
41,60 zł brutto
33,82 zł netto
Opis

Poliamidowa wahliwa stopka regulująca o schodkowanej podstawie ⌀60mm. Stalowy, ocynkowany sworzeń o gwincie M12 i długości 150mm wychylający się maksymalnie na 30°. Maksymalne obciążenie na stopkę wynosi 500kg.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 500 kg |
| Średnica podstawy | 60 mm |
| Kształt podstawy | Schodkowana |
| Gwint | M12 |
| Długość śruby | 150 mm |
| Zakres wychylenia | 30° |
| Materiał śruby | Stal |
| Wykończenie śruby | Ocynkowana |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.