Stopka wahliwa 60mm śruba M12x60 do 500kg
Poliamidowa wahliwa stopka regulująca o schodkowanej podstawie ⌀60mm. Stalowy, ocynkowany sworzeń o gwincie M12 i długości 60mm wychylający się maksymalnie na 30°. Maksymalne obciążenie na stopkę wynosi 500kg.
Kod produktu PAM 60 12 60
36,80 zł brutto
29,92 zł netto
Opis

Poliamidowa wahliwa stopka regulująca o schodkowanej podstawie ⌀60mm. Stalowy, ocynkowany sworzeń o gwincie M12 i długości 60mm wychylający się maksymalnie na 30°. Maksymalne obciążenie na stopkę wynosi 500kg.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 600 kg |
| Średnica podstawy | 60 mm |
| Kształt podstawy | Schodkowana |
| Gwint | M12 |
| Długość śruby | 150 mm |
| Zakres wychylenia | 30° |
| Materiał śruby | Stal |
| Wykończenie śruby | Ocynkowana |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.