Zawias narożny 34x34mm zagięcie 16,5mm lakier
Narożny zawias 34x34x32mm, do drzwi prawych i lewych. Wykonany z lakierowanego znalu. Pasuje do drzwi o zagięciu 16,5mm, montowany dwoma otworami M5 i dwiema śrubami M5x8mm. Max. kąt rozwarcia to 180°. W zestawie ze śrubami.
Kod produktu 400-1-2-18-1
15,30 zł brutto
12,44 zł netto
Opis

Narożny zawias 34x34x32mm, do drzwi prawych i lewych. Wykonany z lakierowanego znalu. Pasuje do drzwi o zagięciu 16,5mm, montowany dwoma otworami M5 i dwiema śrubami M5x8mm. Max. kąt rozwarcia to 180°. W zestawie ze śrubami.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary zawiasu | 34x34x32 mm |
| Ilość części | 4 |
| Materiał korpusu | Znal |
| Wykończenie korpusu | Lakierowany na czarno |
| Kąt rozwarcia | 180° |
| Kompatybilość | Do drzwi prawych,do drzwi lewych |
| Zagięcie drzwi bocznych | 16,5 mm |
| Podnoszony | Nie |
| Wycięcia na otwory | 2x ⌀ 10 mm |
| Rozstaw między otworami | 18 mm |
| Sposób mocowania | Otwory+śruby |
| Ilość otworów | 2 |
| Otwór gwintowany | M5 |
| Śruba gwintowana | M5x8 mm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.