Zawias narożny 15x25mm pręcik delrin panel 1,5mm
Zawias przemysłowy 15x25x21,5mm, zarówno do drzwi prawych i lewych, z delrinowym sworzniem o długości 58mm i ⌀6 mm. Wykonany z poliamidu. Pasuje do panelu o grubości 1,5mm, montaż za pomocą otworu M6. Max. kąt rozwarcia to 180°.
Kod produktu 197-2-0-1
5,99 zł brutto
4,87 zł netto
Opis

Zawias przemysłowy 15x25x21,5mm, zarówno do drzwi prawych i lewych, z delrinowym sworzniem o długości 58mm i ⌀6 mm. Wykonany z poliamidu. Pasuje do panelu o grubości 1,5mm, montaż za pomocą otworu M6. Max. kąt rozwarcia to 180°.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary | 15x25x21,5 mm |
| Materiał korpusu | Poliamid PA6 |
| Kąt rozwarcia | 180° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych, do drzwi lewych |
| Grubość panelu | 1,5 mm |
| Wymiary wycięcia | 12,5x18x13 mm |
| Materiał sworznia | Delrin |
| Kształt sworznia | Z prostą końcówką |
| Długość sworznia | 58 mm |
| Średnica sworznia | 6 mm |
| Sposób mocowania | Otwór |
| Otwór gwintowany | M5 |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.