Zawias narożny 31x42mm lakier pręcik panel 1,5-2mm
Zawias 31x42x29mm, do drzwi prawych i lewych, ze sworzniem o długości 53mm i ⌀6 mm. Wykonany z lakierowanego znalu. Pasuje do panelu 1,5-2 mm, montowany dwoma otworami M6. Max. kąt rozwarcia to 180°. W zestawie ze śrubami.
Kod produktu 298-1-2-2
15,80 zł brutto
12,85 zł netto
Opis

Zawias 31x42x29mm, do drzwi prawych i lewych, ze sworzniem o długości 53mm i ⌀6 mm. Wykonany z lakierowanego znalu. Pasuje do panelu 1,5-2 mm, montowany dwoma otworami M6. Max. kąt rozwarcia to 180°. W zestawie ze śrubami.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary | 31x42x29 mm |
| Materiał korpusu | Znal |
| Wykończenie korpusu | Lakierowane na czarno |
| Kąt rozwarcia | 180° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych, do drzwi lewych |
| Grubość panelu | 1,5-2 mm |
| Wymiary wycięcia | 13x25x22 mm |
| Wycięcia na otwory | 2x □ 8,5 mm |
| Rozstaw między otworami | 25 mm |
| Materiał śruby | Stal |
| Kształt sworznia | Z prostą końcówką |
| Długość śruby | 53 mm |
| Średnica sworznia | 6 mm |
| Sposób mocowania | Otwór |
| Otwór gwintowany | M6 |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.