Zawias narożny 19x30mm prosty pręcik panel 1-1,2mm
Narożny zawias przemysłowy 19x30x20mm, do drzwi prawych i lewych, ze sworzniem o długości 53mm i ⌀6 mm. Wykonany z lakierowanego znalu. Pasuje do panelu o grubości 1-1,2 mm, montaż za pomocą otworu M6. Max. kąt rozwarcia to 180°.
Kod produktu 097-1-2-2-15
13,50 zł brutto
10,98 zł netto
Opis

Narożny zawias przemysłowy 19x30x20mm, do drzwi prawych i lewych, ze sworzniem o długości 53mm i ⌀6 mm. Wykonany z lakierowanego znalu. Pasuje do panelu o grubości 1-1,2 mm, montaż za pomocą otworu M6. Max. kąt rozwarcia to 180°.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary | 19x30x20 mm |
| Materiał korpusu | Znal |
| Wykończenie korpusu | Lakierowany na czarno |
| Kąt rozwarcia | 180° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych, do drzwi lewych |
| Grubość panelu | 1-1,2 mm |
| Wymiary wycięcia | 13x20x18 mm |
| Materiał śruby | Stal |
| Kształt sworznia | Z prostą końcówką |
| Długość śruby | 53 mm |
| Średnica sworznia | 6 mm |
| Sposób mocowania | Otwór |
| Otwór gwintowany | M6 |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.