Zawias narożny 31x42mm ukośny pręcik panel 1,5-2mm
Narożny zawias o wymiarach 31x42x29mm, do drzwi prawych i lewych, z prostym sworzniem o długości 53mm i ⌀6 mm. Wykonany z lakierowanego znalu. Pasuje do panelu 1,5-2 mm, montowany dwoma otworami ⌀6,3 mm. Max. kąt rozwarcia to 180°.
Kod produktu 098-1-2-3
10,10 zł brutto
8,21 zł netto
Opis

Narożny zawias o wymiarach 31x42x29mm, do drzwi prawych i lewych, z prostym sworzniem o długości 53mm i ⌀6 mm. Wykonany z lakierowanego znalu. Pasuje do panelu 1,5-2 mm, montowany dwoma otworami ⌀6,3 mm. Max. kąt rozwarcia to 180°.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary | 31x42x29 mm |
| Materiał korpusu | Znal |
| Wykończenie korpusu | Lakierowany na czarno |
| Kąt rozwarcia | 180° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych, do drzwi lewych |
| Grubość panelu | 1,5-2 mm |
| Wymiary wycięcia | 13x25x22 mm |
| Wycięcie na otwory | 2x ⌀ 6 mm |
| Materiał śruby | Stal |
| Kształt sworznia | Z wygiętą końcówką |
| Długość śruby | 53 mm |
| Średnica sworznia | 6 mm |
| Sposób mocowania | Otwory |
| Średnica otworów | 6,3 mm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.