Zawias narożny łożysko 98x100mm zagięcie 2mm HVAC
Narożny zawias o wymiarach 98x100mm, do drzwi prawych i lewych. Wykonany z lakierowanego znalu. Pasuje do drzwi o zagięciu 2mm, montowany sześcioma otworami ⌀5,3mm. Maksymalny kąt rozwarcia to 180°.
Kod produktu 700-1-2-2-2
25,50 zł brutto
20,73 zł netto
Opis

Narożny zawias o wymiarach 98x100mm, do drzwi prawych i lewych. Wykonany z lakierowanego znalu. Pasuje do drzwi o zagięciu 2mm, montowany sześcioma otworami ⌀5,3mm. Maksymalny kąt rozwarcia to 180°.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary | 98×100 mm |
| Materiał korpusu | Znal |
| Wykończenie korpusu | Lakierowany na czarno |
| Kąt rozwarcia | 180° |
| Łożysko | Derlin |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych, do drzwi lewych |
| Zagięcie drzwi bocznych | 2 mm |
| Sposób mocowania | Otwory |
| Otwór | 5,3 mm |
| Ilość otworów | 6 |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.