Zawias sprężynowy wahadłowy barowy 119x75mm ocynk
Stalowy, ocynkowany zawias barowy. Zawias posiada mechanizm sprężynowy zapewniający funkcjonalność dwustronnej wahliwości. Przeznaczony do drzwi o grubości 30mm i wysokości maksymalnie 155cm. W zestawie z kołkiem klinującym służącym do poprawnego montażu.
Kod produktu BA60029S
30,30 zł brutto
24,63 zł netto
Opis

Stalowy, ocynkowany zawias barowy. Zawias posiada mechanizm sprężynowy zapewniający funkcjonalność dwustronnej wahliwości. Przeznaczony do drzwi o grubości 30mm i wysokości maksymalnie 155cm. W zestawie z kołkiem klinującym służącym do poprawnego montażu.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Szerokość | 119 mm |
| Wysokość | 75 mm |
| Materiał korpusu | Stal |
| Wykończenie korpusu | Ocynkowany |
| Sposób mocowania | 3 otwory |
| Średnica otworu | 4,5 mm |
| Grubość panelu | 30 mm |
| Maksymalna wysokość drzwi | 155 cm |
| Maksymalna szerokość przy dwóch zawiasach | 61 cm |
| Mksymalne obciążenie przy dwóch zawiasach | 17 kg |
| Maksymalna szerkość przy trzech zawiasach | 81 cm |
| Maksymalne obciążenie przy trzech zawiasach | 18 kg |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.