Zawias sprężynowy wahadłowy barowy 119x75mm chrom
Stalowy, chromowany zawias barowy. Zawias posiada mechanizm sprężynowy zapewniający funkcjonalność dwustronnej wahliwości. Przeznaczony do drzwi o grubości 30mm i wysokości maksymalnie 155cm.
Kod produktu BA60029N
30,20 zł brutto
24,55 zł netto
Opis

Stalowy, chromowany zawias barowy. Zawias posiada mechanizm sprężynowy zapewniający funkcjonalność dwustronnej wahliwości. Przeznaczony do drzwi o grubości 30mm i wysokości maksymalnie 155cm.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Szerokość | 119 mm |
| Wysokość | 75 mm |
| Materiał korpusu | Stal |
| Wykończenie korpusu | Chromowany |
| Sposób mocowania | 3 otwory |
| Średnica otworu | 4,5 mm |
| Grubość panelu | 30 mm |
| Maksymalna wysokość drzwi | 155 cm |
| Maksymalna szerokość przy dwóch zawiasach | 61 cm |
| Maksymalne obciążenie przy dwóch zawiasach | 17 kg |
| Maksymalne obciążenie przy trzech zawiasach | 18 kg |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.