Zawias sprężynowy wahadłowy barowy 131x100mm SATYNA
Stalowy, satynowy zawias barowy. Zawias posiada mechanizm sprężynowy zapewniający funkcjonalność dwustronnej wahliwości. Przeznaczony do drzwi o grubości 35mm i wysokości maksymalnie 200cm. W zestawie z kołkiem klinującym służącym do poprawnego montażu.
Kod produktu BA60030ST
45,99 zł brutto
37,39 zł netto
Opis

Stalowy, satynowy zawias barowy. Zawias posiada mechanizm sprężynowy zapewniający funkcjonalność dwustronnej wahliwości. Przeznaczony do drzwi o grubości 35mm i wysokości maksymalnie 200cm. W zestawie z kołkiem klinującym służącym do poprawnego montażu.
Informacje dodatkowe
| Szerokość | 131 mm |
|---|---|
| Wysokość | 100 mm |
| Materiał korpusu | Stal |
| Wykończenie korpusu | Satynowe |
| Sposób mocowania | Otwory |
| Otwory | 4×5 mm |
| Grubość panelu | 35 mm |
| Maksymalna wysokość drzwi | 200 cm |
| Zastosowanie dwóch zawiasów | Maksymalna szerokość 72cm |
| Zastosowaie trzech zawiasów | Maksymalna szerokość 92cm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurier





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.