Zawias sprężynowy wahadłowy barowy 184x150mm SATYNA
Stalowy, satynowy zawias barowy. Zawias posiada mechanizm sprężynowy zapewniający funkcjonalność dwustronnej wahliwości. Przeznaczony do drzwi o grubości 48mm i wysokości maksymalnie 210cm. W zestawie z kołkiem klinującym służącym do poprawnego montażu.
Kod produktu BA60036ST
63,99 zł brutto
52,02 zł netto
Opis

Stalowy, satynowy zawias barowy. Zawias posiada mechanizm sprężynowy zapewniający funkcjonalność dwustronnej wahliwości. Przeznaczony do drzwi o grubości 48mm i wysokości maksymalnie 210cm. W zestawie z kołkiem klinującym służącym do poprawnego montażu.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Szerokość | 184 mm |
| Wysokość | 150 mm |
| Materiał korpusu | Stal |
| Wykończenie korpusu | Satynowe |
| Sposób mocowania | Otwory |
| Otwory | 5×5,5 mm |
| Grubość panelu | 48 mm |
| Maksymalna wysokość drzwi | 210 mm |
| Zastosowanie dwóch zawiasów | Maksymalna szerokość 72 cm |
| Zastosowanie trzech zawiasów | Maksymalna szerokość 92 cm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurier






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.