Zawias sprężynowy wahadłowy barowy 119x75mm SATYNA
Stalowy, satynowy zawias barowy. Zawias posiada mechanizm sprężynowy zapewniający funkcjonalność dwustronnej wahliwości. Przeznaczony do drzwi o grubości 30mm i wysokości maksymalnie 155cm.
Kod produktu BA60029ST
40,99 zł brutto
33,33 zł netto
Opis

Stalowy, satynowy zawias barowy. Zawias posiada mechanizm sprężynowy zapewniający funkcjonalność dwustronnej wahliwości. Przeznaczony do drzwi o grubości 30mm i wysokości maksymalnie 155cm.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Szerokość | 119 mm |
| Wysokość | 75 mm |
| Materiał korpusu | Stal |
| Wykończenie korpusu | Satynowe |
| Sposób mocowania | Otwory |
| Otwory | 3×4,5 mm |
| Grubość panelu | 30 mm |
| Maksymalna wysokość drzwi | 155 cm |
| Zastosowanie dwóch zawiasów | Maksymalna szerokość 61cm |
| Zastosowaie trzech zawiasów | Maksymalna szerokość 81cm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.