Zawias sprężynowy wahadłowy barowy 184x150mm chrom
Stalowy, chromowany zawias barowy. Zawias posiada mechanizm sprężynowy zapewniający funkcjonalność dwustronnej wahliwości. Przeznaczony do drzwi o grubości 48mm i wysokości maksymalnie 210cm. W zestawie z kołkiem klinującym służącym do poprawnego montażu.
Kod produktu BA60036N
52,53 zł brutto
42,71 zł netto
Opis

Stalowy, chromowany zawias barowy. Zawias posiada mechanizm sprężynowy zapewniający funkcjonalność dwustronnej wahliwości. Przeznaczony do drzwi o grubości 48mm i wysokości maksymalnie 210cm. W zestawie z kołkiem klinującym służącym do poprawnego montażu.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Szerokość | 184 mm |
| Wysokość | 150 mm |
| Materiał korpusu | Stal |
| Wykończenie korpusu | Chromowany |
| Sposób mocowania | 5 otworów |
| Średnica otworu | 5,5 mm |
| Grubość panelu | 48 mm |
| Maksymalna wysokość drzwi | 210 cm |
| Maksymalna szerokość przy dwóch zawiasach | 72 cm |
| Maksymalne obciążenie przy dwóch zawiasach | 35 kg |
| Maksymalna szerokość przy trzech zawiasach | 92 cm |
| Maksymalne obciążenie przy trzech zawiasach | 50 kg |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.