Zawias sprężynowy wahadłowy barowy 131x100mm chrom
Stalowy, chromowany zawias barowy. Zawias posiada mechanizm sprężynowy zapewniający funkcjonalność dwustronnej wahliwości. Przeznaczony do drzwi o grubości 35mm i wysokości maksymalnie 200cm. W zestawie z kołkiem klinującym służącym do poprawnego montażu.
Kod produktu BA60030N
32,65 zł brutto
26,54 zł netto
Opis

Stalowy, chromowany zawias barowy. Zawias posiada mechanizm sprężynowy zapewniający funkcjonalność dwustronnej wahliwości. Przeznaczony do drzwi o grubości 35mm i wysokości maksymalnie 200cm. W zestawie z kołkiem klinującym służącym do poprawnego montażu.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Szerokość | 131 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Materiał korpusu | Stal |
| Wykończenie korpusu | Chromowany |
| Sposób mocowania | 4 otwory |
| Średnica otworu | 5 mm |
| Grubość panelu | 35 mm |
| Maksymalna wysokość drzwi | 200 cm |
| Maksymalna szerokość przy dwóch zawiasach | 72 cm |
| Maksymalne obciążenie przy dwóch zawiasach | 28 kg |
| Maksymalna szerokość przy trzech zawiasach | 92 cm |
| Maksymalne obciążenie przy trzech zawiasach | 35 kg |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.