Zawias wewnętrzny 20x92mm zagięcie 23mm stal
Wewnętrzny zawias 20x92x23mm, z ocynkowanej stali. Do drzwi o zagięciu 23mm, prawych oraz lewych. Korpus z dwoma otworami ⌀7mm, miedziowana część do przyspawania lub przykręcenia, z otworem 5x15mm. Kąt rozwarcia to max. 110°.
Kod produktu 1095-6-3
23,06 zł brutto
18,75 zł netto
Opis

Wewnętrzny zawias 20x92x23mm, z ocynkowanej stali. Do drzwi o zagięciu 23mm, prawych oraz lewych. Korpus z dwoma otworami ⌀7mm, miedziowana część do przyspawania lub przykręcenia, z otworem 5x15mm. Kąt rozwarcia to max. 110°.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary zawiasu | 20x92x23 mm |
| Materiał korpusu | Stal |
| Wykończenie korpusu | Ocynkowany |
| Materiał części nieruchomej | Stal |
| Wykończenie części nieruchomej | Miedziowana |
| Kąt rozwarcia | 110° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych, do drzwi lewych |
| Zagięcie drzwi bocznych | 23 mm |
| Podnoszony | Nie |
| Sposób mocowania | 2 śruby |
| Śruba gwintowana | M5x11 mm |
| Mocowanie | Spawanie, otwór M5x15 mm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.