Zawias wewnętrzny 20x67mm zagięcie 20mm stal
Wewnętrzny zawias o wymiarach 20x67x20mm, ze stali ocynkowanej, ze sworzniem. Do drzwi o zagięciu 20mm, prawych oraz lewych. Korpus z dwoma otworami ⌀6,5mm, miedziowana część nieruchoma do przyspawania. Kąt rozwarcia to max. 110°.
Kod produktu 1795-6-3
18,45 zł brutto
15,00 zł netto
Opis

Wewnętrzny zawias o wymiarach 20x67x20mm, ze stali ocynkowanej, ze sworzniem. Do drzwi o zagięciu 20mm, prawych oraz lewych. Korpus z dwoma otworami ⌀6,5mm, miedziowana część nieruchoma do przyspawania. Kąt rozwarcia to max. 110°.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary zawiasu | 20x67x20 mm |
| Materiał korpusu | Stal |
| Wykończenie korpusu | Ocynkowany |
| Materiał części nieruchomej | Stal |
| Wykończenie części nieruchomej | Miedziowana |
| Kąt rozwarcia | 110° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych do drzwi lewych |
| Zagięcie drzwi bocznych | 20 mm |
| Podnoszony | Nie |
| Sposób mocowania | 2 otwory |
| Średnica otworu | 6,5 mm |
| Mocowanie części nieruchomej | Spawanie |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.