Zawias wewnętrzny 32,5x60mm zagięcie 20mm stal
Wewnętrzny zawias 32,5x60x20mm, ze stali ocynkowanej, ze sworzniem. Do drzwi o zagięciu 20mm, prawych oraz lewych. Korpus z dwoma otworami ⌀6,5x12mm, miedziowana część nieruchoma do przyspawania. Kąt rozwarcia to max. 120°.
Kod produktu 295-6-3-1
12,02 zł brutto
9,77 zł netto
Opis

Wewnętrzny zawias 32,5x60x20mm, ze stali ocynkowanej, ze sworzniem. Do drzwi o zagięciu 20mm, prawych oraz lewych. Korpus z dwoma otworami ⌀6,5x12mm, miedziowana część nieruchoma do przyspawania. Kąt rozwarcia to max. 120°.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary zawiasu | 32,5x60x20 mm |
| Materiał korpusu | Stal |
| Wykończenie korpusu | Ocynkowany |
| Materiał części nieruchomej | Stal |
| Wykończenie części nieruchomej | Miedziowana |
| Kąt rowarcia | 120° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych, do drzwi lewych |
| Zagięcie drzwi bocznych | 20 mm |
| Podnoszony | Nie |
| Sposób mocowania | 2 otwory |
| Otwór | ⌀6,5×12 mm |
| Mocowanie części nieruchomej | Spawanie |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.