Zawias wewnętrzny 32x80mm zagięcie 24,5mm
Zawias 32x80x24,5mm, z ocynkowanego znalu. Do drzwi o zagięciu 24,5mm, prawych oraz lewych. Korpus mocowany dwiema śrubami M6x10mm, miedziowana część nieruchoma do przyspawania. Kąt rozwarcia to max. 110°, w zestawie ze śrubami.
Kod produktu 096
18,99 zł brutto
15,44 zł netto
Opis

Zawias 32x80x24,5mm, z ocynkowanego znalu. Do drzwi o zagięciu 24,5mm, prawych oraz lewych. Korpus mocowany dwiema śrubami M6x10mm, miedziowana część nieruchoma do przyspawania. Kąt rozwarcia to max. 110°, w zestawie ze śrubami.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary zawiasu | 32x80x24,5 mm |
| Materiał korpusu | Znal |
| Wykończenie korpusu | Ocynkowany |
| Materiał części nieruchomej | Stal |
| Wykończenie części nieruchomej | Miedziowana |
| Kąt rozwarcia | 110° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych, do drzwi lewych |
| Zagięcie drzwi bocznych | 24,5 mm |
| Podnoszony | Nie |
| Sposób mocowania | 2 otwory |
| Otwór gwintowany | M6x10 mm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.