Zawias wewnętrzny 28,5x107mm zagięcie 25mm INOX
Zawias 28,5x107x24,5mm, ze stali nierdzewnej. Do drzwi o zagięciu 25mm, prawych i lewych. Korpus z dwoma otworami ⌀7mm, część nieruchoma do przyspawania lub przykręcenia, z dwoma otworami ⌀7mm. Kąt rozwarcia to max. 110°.
Kod produktu 995-4-0-0
55,61 zł brutto
45,21 zł netto
Opis

Zawias 28,5x107x24,5mm, ze stali nierdzewnej. Do drzwi o zagięciu 25mm, prawych i lewych. Korpus z dwoma otworami ⌀7mm, część nieruchoma do przyspawania lub przykręcenia, z dwoma otworami ⌀7mm. Kąt rozwarcia to max. 110°.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary zawiasu | 28,5x107x24,5 mm |
| Materiał korpusu | Stal nierdzewna |
| Materiał części nieruchomej | Stal nierdzewna |
| Kąt rozwarcia | 110° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych, do drzwi lewych |
| Zagięcie drzwi bocznych | 25 mm |
| Podnoszony | Nie |
| Sposób mocowania | 4 otwory |
| Średnica otworu | 7 mm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.