Zawias wewnętrzny 23,5x65mm zagięcie 18,5mm stal
Zawias 23,5x65x18,5mm, ze stali ocynkowanej. Do drzwi o zagięciu 18,5mm, prawych i lewych. Korpus z dwoma otworami ⌀6mm, część nieruchoma do przyspawania lub przykręcenia, z dwoma otworami ⌀4mm. Kąt rozwarcia to max. 120°.
Kod produktu 695-6-3-2
24,99 zł brutto
20,32 zł netto
Opis

Zawias 23,5x65x18,5mm, ze stali ocynkowanej. Do drzwi o zagięciu 18,5mm, prawych i lewych. Korpus z dwoma otworami ⌀6mm, część nieruchoma do przyspawania lub przykręcenia, z dwoma otworami ⌀4mm. Kąt rozwarcia to max. 120°.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary zawiasu | 23,5x65x18,5 mm |
| Materiał korpusu | Stal |
| Wykończenie korpusu | Ocynkowany |
| Materiał części nieruchomej | Stal |
| Wykończenie części nieruchomej | Ocynkowany |
| Kąt rozwarcia | 120° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych, do drzwi lewych |
| Zagięcie drzwi bocznych | 18,5 mm |
| Podnoszony | Nie |
| Sposób mocowania | 2 otwory |
| Otwór | 6 mm |
| Mocowanie | Spawanie/ otwór 4 mm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.