Zawias wewnętrzny 32,5x65mm zagięcie 20mm stal
Zawias 32,5x60x20mm, ze stali ocynkowanej, ze sworzniem. Do drzwi o zagięciu 20mm, prawych i lewych. Korpus z dwoma otworami ⌀6,5mm, część do przyspawania lub przykręcenia, z dwoma otworami ⌀6,5x12mm. Kąt rozwarcia to max. 120°.
Kod produktu 395-6-3-1
30,60 zł brutto
24,88 zł netto
Opis

Zawias 32,5x60x20mm, ze stali ocynkowanej, ze sworzniem. Do drzwi o zagięciu 20mm, prawych i lewych. Korpus z dwoma otworami ⌀6,5mm, część do przyspawania lub przykręcenia, z dwoma otworami ⌀6,5x12mm. Kąt rozwarcia to max. 120°.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary zawiasu | 32,5x65x20 mm |
| Materiał korpusu | Stal |
| Wykończenie korpusu | Ocynkowany |
| Kąt rozwarcia | 120° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych ,do drzwi lewych |
| Zagięcie drzwi bocznych | 20 mm |
| Podnoszony | Nie |
| Sposób mocowania | 2 otwory |
| Średnica otworu | 6,5 mm |
| Mocowanie | Spawanie / otwór 6,5×12 mm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.