Zawias wewnętrzny 32,5x65mm zagięcie 20mm stal
Wewnętrzny zawias 32,5x65x20mm, ze stali ocynkowanej, ze sworzniem. Do drzwi o zagięciu 20mm, prawych oraz lewych. Korpus z dwoma otworami ⌀6mm, część nieruchoma z dwoma otworami ⌀5mm. Kąt rozwarcia to max. 135°.
Kod produktu 795-6-3
32,35 zł brutto
26,30 zł netto
Opis

Wewnętrzny zawias 32,5x65x20mm, ze stali ocynkowanej, ze sworzniem. Do drzwi o zagięciu 20mm, prawych oraz lewych. Korpus z dwoma otworami ⌀6mm, część nieruchoma z dwoma otworami ⌀5mm. Kąt rozwarcia to max. 135°.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary zawiasu | 32,5x65x20 mm |
| Materiał korpusu | Stal |
| Wykończenie korpusu | Ocynkowany |
| Materiał części nieruchomej | Stal |
| Wykończenie części nieruchomej | Miedziowana |
| Kąt rozwarcia | 135° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych , do drzwi lewych |
| Zagięcie drzwi bocznych | 20 mm |
| Podnoszony | Nie |
| Sposób mocowania | 2 otwory |
| Średnica otworu | 6 mm |
| Mocowanie | 2x otwór ⌀5mm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.