Kołek wciskany z gwintem M6x12mm 10szt.
Wciskany kołek z gwintem M6 i długości gwintu 12mm. Kołki sprzedawane w komplecie po 10szt.
Kod produktu NFH612
6,00 zł brutto
4,88 zł netto
Opis

Wciskany kołek z gwintem M6 i długości gwintu 12mm. Kołki sprzedawane w komplecie po 10szt.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal ocynkowana |
| Gwint | M6 |
| Długość gwintu | 12 mm |
| Średnica kolnierza | 8,2 mm |
| Odległość od kołnierza do gwintu | 3 mm |
| Minimalna grubość blachy | 1,6 mm |
| Liczba sztuk | 10 |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.