Kołek wciskany z gwintem M8x15mm 10szt.
Wciskany kołek z gwintem M8 i długości 15 mm. Kołki sprzedawane w komplecie po 10szt.
Kod produktu NFHM815
10,00 zł brutto
8,13 zł netto
Opis

Wciskany kołek z gwintem M8 i długości 15 mm. Kołki sprzedawane w komplecie po 10szt.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal ocynkowana |
| Gwint | M8 |
| Długość | 15 mm |
| Średnica kołnierza | 9,6 mm |
| Minimalna grubość blachy | 2,4 mm |
| Minimalna odległość od krawędzi | 9,6 mm |
| Ilość sztuk | 10 |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.