Uszczelka samoprzylepna EPDM 5x5mm rolka 10m
Rolka 10m uszczelki jednostronnie sklejanej EPDM o wymiarach 5x5mm. Uszczelka w kolorze czarnym.
Cena uszczelki jest zależna od ilości zamówienia. Więcej informacji pod adresem mailowym kontakt@jsagroup.eu
Kod produktu 5×5
24,00 zł brutto
19,51 zł netto
Opis

Rolka 10m uszczelki jednostronnie sklejanej EPDM o wymiarach 5x5mm. Uszczelka w kolorze czarnym.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Długość rolki | 10 m |
| Materiał wykonania | Guma EPDM |
| Szerokość | 5 mm |
| Wysokość | 5 mm |
| Zakres temperatur | od -25°C do +120°C |
| Odporna na | Warunki atmosferyczne |
| Podatna na | Oleje i smary |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.