Uchwyt pałąkowy z tulejkami gwintowanymi 120mm M8
Poliamidowy uchwyt pałąkowy o rozstawie otworów 120mm i gwintowanymi mosiądzowymi tulejami M8. Sprawdzi się w branży przemysłowej.
Kod produktu 2017
13,99 zł brutto
11,37 zł netto
Opis

Poliamidowy uchwyt pałąkowy o rozstawie otworów 120mm i gwintowanymi mosiądzowymi tulejami M8. Sprawdzi się w branży przemysłowej.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał uchwytu | Poliamid PA6 |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Długość uchwytu | 140 mm |
| Szerokość uchwytu | 24 mm |
| Wysokość uchwytu | 29 mm |
| Rozstaw między otworami | 120 mm |
| Otwór gwintowany | M8 |
| Przelotowy | Nie |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.