Uchwyt pałąkowy z tulejkami gwintowanymi 180mm M8
Poliamidowy uchwyt pałąkowy o rozstawie otworów 180mm i gwintowanymi mosiądzowymi tulejami M8. Sprawdzi się w branży przemysłowej.
Kod produktu 180M8
23,50 zł brutto
19,11 zł netto
Opis

Poliamidowy uchwyt pałąkowy o rozstawie otworów 180mm i gwintowanymi mosiądzowymi tulejami M8. Sprawdzi się w branży przemysłowej.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał uchwytu | Poliamid PA6 |
| Długość uchwytu | 200 mm |
| Szerokość uchwytu | 28 mm |
| Wysokość uchwytu | 51 mm |
| Rozstaw między otworami | 180 mm |
| Otwór gwintowany | M8 |
| Kolor | Czarny |
| Przelotowy | Nie |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.