Nitonakrętka nierdzewna walcowa M10 50 sztuk INOX
Zestaw 50 sztuk nitonakrętki ze stali nierdzewnej o gwincie M10x1,5 mm. Nitonakrętka o cylindrycznym kształcie, zakresie chwytania 1,0-3,5 mm.
Kod produktu ESC-SN-M10
36,99 zł brutto
30,07 zł netto
Opis

Zestaw 50 sztuk nitonakrętki ze stali nierdzewnej o gwincie M10x1,5 mm. Nitonakrętka o cylindrycznym kształcie, zakresie chwytania 1,0-3,5 mm.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna |
| Kształt nitonakrętki | Cylindryczna |
| Wersja łba | Wąski |
| Gwint | M10 |
| Skok gwintu | 1,5 mm |
| Zakres chwytania | 1,0-3,5 mm |
| Ilość sztuk w zestawie | 50 mm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.