Stopka radełkowa 25mm śruba M10x20
Radełkowa stopka poziomująca z zalanym gwintem stalowym,ocynkowanym . Podstawa stopki wynosi 25 mm, gwintowana śruba M10 ma długość 20mm.
Kod produktu SR-10 1435
5,31 zł brutto
4,32 zł netto
Wariant:
Opis
D (mm) 25
H (mm) 20
h1(mm) 7,8
d (mm) 10

Radełkowa stopka poziomująca z zalanym gwintem stalowym,ocynkowanym . Podstawa stopki wynosi 25 mm, gwintowana śruba M10 ma długość 20mm.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał podstawy | Polipropylen |
| Średnica podstawy | 25 mm |
| Wysokość podstawy | 7,8 mm |
| Materiał śruby | Stal |
| Wykończenie śruby | Ocynkowana |
| Długość śruby | 20 mm |
| Gwint | M10 |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.