Stopka regulacyjna sześciokątna 30mm gwint M8x25
Polipropylenowa stopka poziomująca z zalanym gwintem stalowym,ocynkowanym . Podstawa stopki wynosi 30mm, gwintowana śruba M8 o długości 25 mm.
Kod produktu SR01 622
5,10 zł brutto
4,15 zł netto
Warianty:
Opis
D (mm) 30
d1(mm) 24
L (mm) 15
H (mm) 25
d2(mm) 8

Polipropylenowa stopka poziomująca z zalanym gwintem stalowym,ocynkowanym . Podstawa stopki wynosi 30mm, gwintowana śruba M8 o długości 25 mm.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał podstawy | Polipropylen |
| Średnica podstawy | 30 mm |
| Wysokość podstawy | 15 mm |
| Materiał śruby | Stal |
| Wykończenie | Ocynkowane |
| Gwint | M8 |
| Długość śruby | 25 mm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.