Stopka wahliwa 40mm śruba M12x75 do 400kg
Poliamidowa wahliwa stopka regulująca o schodkowanej podstawie ⌀40mm. Stalowy, ocynkowany sworzeń o gwincie M12 i długości 75mm wychylający się maksymalnie na 30°. Maksymalne obciążenie na stopkę wynosi 400kg.
Kod produktu PAM 40 12 75
20,70 zł brutto
16,83 zł netto
Opis

Poliamidowa wahliwa stopka regulująca o schodkowanej podstawie ⌀40mm. Stalowy, ocynkowany sworzeń o gwincie M12 i długości 75mm wychylający się maksymalnie na 30°. Maksymalne obciążenie na stopkę wynosi 400kg.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 400 kg |
| Średnica podstawy | 40 mm |
| Kształt podstawy | Schodkowana |
| Gwint | M12 |
| Długość śruby | 75 mm |
| Zakres wychylenia | 30° |
| Materiał śruby | Stal |
| Wykończenie śruby | Ocynkowana |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.