Zamek ćwierćobrotowy drzwi 25mm wspólny klucz
Zamek przemysłowy z chromowanego znalu, zamykany na wspólny klucz. Gwintowana część zamka ma grubość 25mm. Zamek ma zamontowany płaski język.
Kod produktu 050-25-01-50
17,50 zł brutto
14,23 zł netto
Opis

Zamek przemysłowy z chromowanego znalu, zamykany na wspólny klucz. Gwintowana część zamka ma grubość 25mm. Zamek ma zamontowany płaski język.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Materiał korpusu | Znal |
| Wykończenie korpusu | Chromowany |
| Grubość drzwi | 25 mm |
| Długość obudowy | 30 mm |
| Materiał wkładki | Znal |
| Wykończenie wkładki | Chromowana |
| Kształt wkładki | Na klucz uniwersalny |
| Materiał języka | Stal |
| Wykończenie języka | Ocynkowany |
| Domyślny język | CC-50 050 |
| Wygięcie języka | Język płaski |
| Wymiary języka | 43×16,5×2,5 mm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.