Zawias boczny 15×40,5x20mm 1 śrub 2 otwory stal
Boczny zawias przemysłowy 15×40,5x20mm. Wykonany ze stali ocynkowanej. Mocowanie za pomocą dwóch otworów M6x8mm i jednej śruby M6x12mm. Maksymalny kąt rozwarcia zawiasu to 180°. Nadaje się do drzwi prawych jak i lewych.
Kod produktu 193-3-1
51,40 zł brutto
41,79 zł netto
Opis

Boczny zawias przemysłowy 15×40,5x20mm. Wykonany ze stali ocynkowanej. Mocowanie za pomocą dwóch otworów M6x8mm i jednej śruby M6x12mm. Maksymalny kąt rozwarcia zawiasu to 180°. Nadaje się do drzwi prawych jak i lewych.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary | 15×40,5x20mm |
| Materiał korpusu | Stal |
| Wykończenie korpusu | Ocynkowany |
| Kąt rozwarcia | 180° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych, do drzwi lewych |
| Sposób mcowania | Otwory+śruba |
| Śruba gwintowana | M6x12 mm |
| Otwór gwintowany | M6x8 mm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.