Zawias płaski 50x50mm kwasoodporny INOX otwory
Zawias o wymiarach 50×50 , wykonany ze stali nierdzewnej , kwasoodpornej. Polerowany
Kod produkt 50504
29,99 zł brutto
24,38 zł netto
Opis

Zawias o wymiarach 50×50 , wykonany ze stali nierdzewnej , kwasoodpornej. Polerowany
Informacje dodatkowe
| Szerokość | 50 mm |
|---|---|
| Wysokość | 50 mm |
| Materiał korpusu | Stal nierdzewna kwasoodporna |
| Materiał śruby | Stal nierdzewna kwasoodporna |
| Kąt rozwarcia | 270° |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych |
| Podnoszony | Nie |
| Sposób mocowania | Otwory |
| Otwory | 4x 5,3 mm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.