Stopka wahliwa 60mm śruba M16x100 do 500kg gładka
Poliamidowa wahliwa stopka regulująca o gładkiej podstawie ⌀60mm. Stalowy, ocynkowany sworzeń o gwincie M16 i długości 100mm wychylający się maksymalnie na 30°. Maksymalne obciążenie na stopkę wynosi 500kg.
Kod produktu PAMD 601610
36,60 zł brutto
29,76 zł netto
Opis

Poliamidowa wahliwa stopka regulująca o gładkiej podstawie ⌀60mm. Stalowy, ocynkowany sworzeń o gwincie M16 i długości 100mm wychylający się maksymalnie na 30°. Maksymalne obciążenie na stopkę wynosi 500kg.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 500 kg |
| Średnica podstawy | 60 mm |
| Kształt podstawy | Gładka |
| Gwint | M16 |
| Długość śruby | 100 mm |
| Zakres wychylenia | 30° |
| Materiał śruby | Stal |
| Wykończenie śruby | Ocynkowana |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.