Stopka wahliwa 80mm śruba M16x60 do 600kg gładka
Poliamidowa wahliwa stopka regulująca o gładkiej podstawie ⌀80mm. Stalowy, ocynkowany sworzeń o gwincie M16 i długości 60mm wychylający się maksymalnie na 30°. Maksymalne obciążenie na stopkę wynosi 600kg.
Kod produktu PAMD 80 16 60
29,40 zł brutto
23,90 zł netto
Opis

Poliamidowa wahliwa stopka regulująca o gładkiej podstawie ⌀80mm. Stalowy, ocynkowany sworzeń o gwincie M16 i długości 60mm wychylający się maksymalnie na 30°. Maksymalne obciążenie na stopkę wynosi 600kg.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 600 kg |
| Średnica podstawy | 80 mm |
| Kształt podstawy | Gładka |
| Gwint | M16 |
| Długość śruby | 160 mm |
| Zakres wychylenia | 30° |
| Materiał śruby | Stal |
| Wykończenie śruby | Ocynkowana |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.