Stopka wahliwa 40mm śruba M12x90 do 400kg gładka
Poliamidowa wahliwa stopka regulująca o gładkiej podstawie ⌀40mm. Stalowy, ocynkowany sworzeń o gwincie M12 i długości 90mm wychylający się maksymalnie na 30°. Maksymalne obciążenie na stopkę wynosi 400kg.
Kod produktu PAMD 40 12 90
19,99 zł brutto
16,25 zł netto
Warianty:
Opis

Poliamidowa wahliwa stopka regulująca o gładkiej podstawie ⌀40mm. Stalowy, ocynkowany sworzeń o gwincie M12 i długości 90mm wychylający się maksymalnie na 30°. Maksymalne obciążenie na stopkę wynosi 400kg.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 400 kg |
| Średnica podstawy | 40 mm |
| Kształt podstawy | Gładka |
| Gwint | M12 |
| Długość śruby | 90 mm |
| Zakres wychylenia | 30° |
| Materiał śruby | Stal |
| Wykończenie śruby | Ocynkowana |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.