Stopka wahliwa 50mm śruba M10x120 do 450kg gładka
Poliamidowa wahliwa stopka regulująca o gładkiej podstawie ⌀50mm. Stalowy, ocynkowany sworzeń o gwincie M10 i długości 120mm wychylający się maksymalnie na 30°. Maksymalne obciążenie na stopkę wynosi 450kg.
Kod produktu PAMD 501012
19,50 zł brutto
15,85 zł netto
Wariant:
-
80mm M8x45
-
80mm M12x100
-
80mm M12x60
-
80mm M16x60
-
80mm M12x150
-
50mm M8x60
-
50mm M8x45
-
50mm M12x75
-
50mm M12x120
-
50mm M12x100
-
50mm M10x90
-
50mm M10x50
-
50mm M10x45
-
50mm M10x120
-
40mm M8x60
-
40mm M12x90
-
40mm M12x60
-
40mm M10x75
-
40mm M10x100
-
60mm M8x60
-
60mm M16x60
-
60mm M16x100
-
60mm M12x60
-
60mm M10x75
-
60mm M10x100
Opis

Poliamidowa wahliwa stopka regulująca o gładkiej podstawie ⌀50mm. Stalowy, ocynkowany sworzeń o gwincie M10 i długości 120mm wychylający się maksymalnie na 30°. Maksymalne obciążenie na stopkę wynosi 450kg.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 450 kg |
| Średnica podstawy | 50 mm |
| Kształt podstawy | Gładka |
| Gwint | M10 |
| Długość śruby | 120 mm |
| Zakres wychylenia | 30° |
| Materiał śruby | Stal |
| Wykończenie śruby | Ocynkowana |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.