Stopka wahliwa 50mm śruba M8x45 do 450kg gładka
Poliamidowa wahliwa stopka regulująca o gładkiej podstawie ⌀50mm. Stalowy, ocynkowany sworzeń o gwincie M8 i długości 45mm wychylający się maksymalnie na 30°. Maksymalne obciążenie na stopkę wynosi 450kg.
Kod produktu PAMD 50 08 45
10,30 zł brutto
8,37 zł netto
Warianty:
Opis

Poliamidowa wahliwa stopka regulująca o gładkiej podstawie ⌀50mm. Stalowy, ocynkowany sworzeń o gwincie M8 i długości 45mm wychylający się maksymalnie na 30°. Maksymalne obciążenie na stopkę wynosi 450kg.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 450 kg |
| Średnica podstawy | 50 mm |
| Kształt podstawy | Gładka |
| Gwint | M8 |
| Długość śruby | 45 mm |
| Zakres wychylenia | 30° |
| Materiał śruby | Stal |
| Wykończenie śruby | Ocynkowana |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.