Stopka wahliwa 50mm śruba M8x60 do 450kg gładka
Poliamidowa wahliwa stopka regulująca o gładkiej podstawie ⌀50mm. Stalowy, ocynkowany sworzeń o gwincie M8 i długości 60mm wychylający się maksymalnie na 30°. Maksymalne obciążenie na stopkę wynosi 450kg.
Kod produktu PAMD 50 08 60
15,40 zł brutto
12,52 zł netto
Warianty:
Opis

Poliamidowa wahliwa stopka regulująca o gładkiej podstawie ⌀50mm. Stalowy, ocynkowany sworzeń o gwincie M8 i długości 60mm wychylający się maksymalnie na 30°. Maksymalne obciążenie na stopkę wynosi 450kg.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 450 kg |
| Średnica podstawy | 50 mm |
| Kształt podstawy | Gładka |
| Gwint | M8 |
| Długość śruby | 60 mm |
| Zakres wychylenia | 30° |
| Materiał śruby | Stal |
| Wykończenie śruby | Ocynkowana |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.