Zawias narożny 47x45mm łożysko zagięcie 5mm lakier
Narożny zawias przemysłowy 47x45mm. Do drzwi o zagięciu 5mm. Wykonany z lakierowanego znalu. Mocowany za pomocą czterech otworów ⌀5,3 mm. Maksymalny kąt rozwarcia zawiasu to 180°. Nadaje się do drzwi prawych jak i lewych.
Kod produktu 100-1-2-05
18,50 zł brutto
15,04 zł netto
Opis

Narożny zawias przemysłowy 47x45mm. Do drzwi o zagięciu 5mm. Wykonany z lakierowanego znalu. Mocowany za pomocą czterech otworów ⌀5,3 mm. Maksymalny kąt rozwarcia zawiasu to 180°. Nadaje się do drzwi prawych jak i lewych.
Informacje dodatkowe
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary zawiasu | 47x45x21 mm |
| Materiał korpusu | Znal |
| Wykończenie korpusu | Lakierowany na czarno |
| Materiał śruby | Stal hartowana |
| Kąt rozwarcia | 180° |
| Łożysko | Derlin |
| Kompatybilność | Do drzwi prawych, do drzwi lewych |
| Zagięcie drzwi bocznych | 5 mm |
| Zdejmowany | Tak |
| Sposób mocowania | Otwory |
| Średnica otworu | 5,3 mm |
Koszt wysyłki

Paczkomaty INPOST
Paczkomaty INPOST kurierKOSZT WYSYŁKI PRZEDPŁACONEJ
12,29 zł
20,79 zł
KOSZT WYSYŁKI POBRANIOWEJ
-
24,59 zł
KOSZT WYSYŁKI
11,50





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.